Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти на 2023/2024 навчальний рік

Відповідно до наказу Департаменту освіти від 28.12.2022 №230 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до 1-х класів у 2023 році» датою початку прийому заяв батьків учнів майбутніх першокласників визначено 03.04.2023.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти.