/Files/images/0_2019_2020/0_553x125_images_stories_0.0.2020_03.06_02.jpg

Шановні батьки та учні 1-11 класів!

Освітній процес у 2023/2024 навчальному році в умовах воєнного стану проходитиме за дистанційною формою навчання.

В умовах правового режиму воєнного стану особливо важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти.

Для здійснення зв'язку між вчителем, учнями та батьками використовуватимуться електронні журнали та щоденники платформи "Нові знання" NZ.UA

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ «НОВІ ЗНАННЯ» NZ.UA ДЛЯ УЧНІВ І БАТЬКІВ

ЕЛЕКТРОННІ ЩОДЕННИКИ (САЙТ NZ.UA)

Електронні версії підручників для учнів 1-11-х класів у 2023/2024 н.р.

Розклад уроків на 2023/2024 навчальний рік (посилання)

/Files/images/0_2019_2020/unnamed.jpg

З огляду на наявну загрозу життю і здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок збройної агресії Російської Федерації та оголошення в Україні воєнного стану, слід дбати про безпеку під час дистанційного навчання.

На порталі «Нові знання» Ви зможете переглядати особистий електронний щоденник і дізнаватися домашні завдання та бали з предметів, отримувати останні шкільні новини, спілкуватися з викладачами та іншими батьками і учнями школи.

Для зворотнього зв’язку з учителями-предметниками та класним керівником ви можете використовувати:

1. Електронні щоденники NZ.UA

2.Спільні групи класного керівника, учнів та вчителів-предметників у Viber, Telegram;

3. Надсилати завдання для перевірки особистими повідомленнями вчителю-предметнику на електронну пошту, Viber, Telegram, прикріплювати на NZ.UA (розділ "Дистанцйне завдання") та ін.

4. Використовуються платформи Google Classroom, Zoom, Meet.

Сайт "Навчання під час війни" (посилання)

/Files/images/0_2021_2022/0_a_nagorna/1111.png

Платформа про навчання під час війни, створена за підтримки Міністерства освіти і науки України «Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), яка буде корисною як для батьків, так і вчителів.

Тут зібрані відповіді на усі питання про навчання під час війни.

Для навчання з використанням технологій дистанційного навчання та для додаткового ознайомлення з темами під час дистанційного навчання можна використовувати відео-уроки від МОН (посилання)

«Всеукраїнська школа онлайн» (посилання)

Платформа для забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів під час дистанційного та змішаного навчання, яку запустили Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України

Корисні посилання для підготовки до ЗНО/НМТ

Демонстраційний варіант НМТ з української мови

Демонстраційний варіант НМТ з математики

Демонстраційний варіант НМТ з історії України

Демонстраційний варіант НМТ з англійської мови

Демонстраційний варіант НМТ з біології

Демонстраційний варіант НМТ з фізики

Демонстраційний варіант НМТ з хімії

Тести минулих років. Український центр оцінювання якості освіти

Методичний порадник. ХРЦОЯО

Тести ЗНО-онлайн

Підготовка до тестів

Правила безпечного користування Інтернетом

10 золотих правил безпеки в Інтернеті

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.
  2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.
  3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.
  4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.
  5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв’яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.
  6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.
  7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.
  8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.
  9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.
  10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

Виконуйте три наведені нижче рекомендації, і використання Інтернету буде для вас безпечним:

Захистіть свій комп’ютер

• Завжди оновлюйте операційну систему.
  • Використовуйте антивірусну програму.
  • Використовуйте брандмауер.
  • Робіть резервні копії важливих файлів.
  • Будьте обережними, завантажуючи вміст.

Захистіть себе в онлайні

1. Будьте обережними, надаючи особисту інформацію.
  2. Думайте про те, з ким ви розмовляєте.
  3. Пам’ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.

Дотримуйтесь правил

1. Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті.
  2. Пам’ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.

Поради батькам під час дистанційного навчання

Підтримка батьків та дітей під час війни. ЮНІСЕФ (посилання)