Зозулєва Наталія Іванівна, завідувач бібліотеки.

Шановні користувачі!!!

Щиро вітаю Вас на сайті шкільної бібліотеки Харківського ліцею №168
Запрошую зробити крок в історію. Наша школа існує з 1991 року, з цього ж року почала працювати і шкільна бібліотека. В Індустріальному районі вона наймолодша.
Основний фонд був укомплектований книгами з Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок», шкіл №113, №85. Після стількох років було багато чого змінено та оновлено і зараз книжковий фонд художньої та галузевої літератури складає 6702 примірників, фонд підручників-16065.
Місце для розташування бібліотеки вибрали найкраще і найдоцільніше - на 1-му поверсі. Загальна площа бібліотеки – 130 м². Адміністрація школи подбала про те, щоб користувачам було зручно і водночас затишно в читальній залі. Вона має сучасний вигляд і добре пристосована для роботи.

/Files/images/0_02022_2023/Depositphotos_73146765_l-2015.jpg

Обладнана зручними індивідуальними місцями для самостійних занять з книгою на 30 посадочних місць.

В нашій бібліотеці можна:

- розповісти про книгу, яка сподобалась;
- підготувати доповідь, повідомлення або презентацію;
- знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію;
- почитати журнали та енциклопедії;
- виконати домашнє завдання - взяти цікаву книгу.

Графік роботи бібліотеки

/Files/images/график библ.JPG