/Files/images/0_02022_2023/U-pershyy-klas-za-novymy-pravylamy.-Pro-shho-novyy-Poryadok-zarahuvannya-uchniv.jpg

Набір учнів до першого класу на 2023/2024 навчальний рік

Зарахування до 1-го класу здійснюється, як і раніше, відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 16 квітня 2018 року № 367.

Один з батьків має підписати заяву про зарахування в обраний заклад та надати такі документи:

• копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”.

Проте з урахуванням нинішньої ситуації, особливо у випадку, коли родина змушена була переїхати, зазначених документів може не бути. Такі діти повинні бути зараховані до закладу освіти без подання зазначених документів. Якщо батьки не мають оригіналу свідоцтва про народження, керівник закладу освіти повинен поінформувати органи опіки й піклування за місцем проживання дитини чи розташуванням закладу з метою сприяння в оформленні відповідного документу. Коли ж документи на зарахування до 1 класу подають особи, які є внутрішньо переміщеними, але не зареєстрованими на території, де розміщений заклад освіти, то він сприяє їхній реєстрації й не відмовляє у прийомі документів.

Здійснюється прийом заяв і сканованих копій документів, необхідних для зарахування, на порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org), через електронну пошту закладу освіти та рекомендованим листом.

У паперовій формі приймання документів забезпечено під час індивідуального прийому. В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.

Мова викладання – українська.

Іноземні мови – англійська мова з 1-го класу.

Набирають 1-ші класи у 2023/2024 н.р. вчителі, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків. Педагоги розвивають у дітей основні компетентності, творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Що потрібно майбутньому першокласнику:

1. Шкільна форма (темного кольору).
2. Спортивна форма.
3. Спортивне взуття.
4. Змінне взуття.
5.Альбом і фарби (гуаш або медові).
6. Пензлики для малювання (2шт).
7. Кольорові олівці та фломастери.
8. Кольоровий папір, кольоровий картон.
9. Ножиці із закругленими кінчиками.
10. Клей ПВА.
11. Пластилін, дощечка із стеками.
12. Папка для праці (за бажанням).
13. Конструктор будь-який.
14. Зошити (10 в косу лінію, 20 в клітинку).
15. Обгортки для підручників та зошитів.
16. Папка для зошитів.
17. Пенал (2 ручки, простий олівець, лінійка, гумка).

Перспективний набір до 1 класу у 2023/2024 навчальному році

Клас Кількість