Заходи у пришкільному літньому таборі відпочинку "Блакитна хвиля"

Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість звільнитись від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями. Літо – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, поповнення силами, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

В літньому таборі відпочинку сплітаються активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. Літній пришкільний табір відпочинку – могутня форма проти бездоглядності, асоціальної поведінки учнів.

Успіх у роботі з дітьми в цей період залежить від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи.

Продовжує плідно працювати табір відпочинку «Блакитна хвиля». Було проведено такі виховні заходи:

1. Ігри на свіжому повітрі;

2. Щоденні заняття в бассейні