Результати міського турніру з основ інформатики для учнів 5-7-х класів

24.04.2021 в онлайн-режимі відбувся міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів. Збірна команда учнів ЗЗСО району, у складі якої була Обізна Аліса, учениця ХЗОШ № 168, нагороджена Дипломом ІІІ ступеня і Дипломом у номінації «Кращі програмісти»! Вітаємо з перемогою Алісу та вчителя інформатики Дорохову Л.В.! Бажаємо подальших успіхів!

/Files/images/0_2020_2021/nagorna/28.jpg /Files/images/0_2020_2021/nagorna/29.jpg

Результати конкурсу на краще короткотривале відео «Безпека на дорозі – безпека у житті»

Вітаємо Цвєткову Юлію, Печко Карину, Ноздріну Анстасію, Глинську Вероніку, учениць 8-х класів, які посіли І місце у конкурсі на краще короткотривале відео "Безпека на дорозі - безпека у житті".

Підсумки конкурсу на краще короткотривале відео «Подбай про себе», розміщене у соціальній мережі TikTok під хештегом #ДСНС

Вітаємо Цвєткову Юлію, ученицю 8-А класу, яка посіла І місце у конкурсі на краще короткотривале відео "Подбай про себе".

Підсумки X Конкурсу знавців російської словесності для учнів 8–11 класів на філологічному факультеті Харківського національного університету ім.Каразіна

Вітаємо Алексєєнко Олександру, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце у X обласному Конкурсі знавців російської словесності для учнів 8–11 класів та Копіну Ірину Анатоліївну, вчителя російської мови та зарубіжної літератури. Конкурс проходив 20 березня 2021 року на філологічному факультеті ХНУ ім.Каразіна

Підсумки районного конкурсу "Різномаїття талантів"

Вітаємо Остапенко Вікторію, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце у номінації "Квілінг".

Підсумки районного кункурсу виразного читання української поезії "Ні, я жива, я буду вічно жити...", присвяченому 150-річчю з Дня народження Лесі Українки

Вітаємо ученицю 10-А класу Ульянохіну Вікторію за перемогу у номінації "Оригінальність та творчий підхід до виступу".

Підсумки міського етапу конкурсу творчих робіт
вільного жанру «Присвята рідному місту»

Баркова Олександра, учня 9 класу ХЗОШ №168 за твір «Мій Харків», який посів почесне ІІ місце!

Результати міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

26.11.2020 на базі ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбувся міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів, у якому взяв участь у складі збірної команди району учень 10-А класу ХЗОШ №168 Климов Іван. Команда нагороджена Дипломом ІІІ ступеня! Вітаємо з перемогою Івана та вчителя фізики Шаповалову В.В., яка готувала учня до турніру!

/Files/images/0_2020_2021/nagorna/Диплом Турніру винахідників2.jpg

/Files/images/0_2020_2021/nagorna/Турнір винахід 4.jpg /Files/images/0_2020_2021/nagorna/Турнір винахідників.jpg

Результати міського турніру юних географів

18.10.2020 на базі ХГ № 116 відбувся міський турнір юних географів, у якому взяли участь у складі команди району учні 11-А класу ХЗОШ №168: Акуленко Аліна, Чалабієв Гасан. Командаанда нагороджена Дипломом ІІІ ступеня! Вітаємо з перемогою Аліну і Гасана та вчителя географії Селевко О.В., яка готувала їх до турніру!

/Files/images/0_2020_2021/nagorna/Диплом1.jpg /Files/images/0_2020_2021/nagorna/Гасан.jpg

/Files/images/0_2020_2021/nagorna/Алина і Гасан.jpg /Files/images/0_2020_2021/nagorna/Турныр Геогр geography2.jpg