Результати районного етапу Всеукраїнських ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році

Враховуючи висновки журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів переможцями олімпіад визначено 9 учнів – 32% (у минулому році 9 учнів – 34 %).

Предмет Прізвище, м.’я учня Клас Місце Прізвище вчителя, що підготував учня
Трудове навчання Буц Софія Тинкевич Ростислав 8-А
8-В
Прокопенко А.А. Мотузка О.П.
Астрономія Остапенко Вікторія 10-А 3 Нагорна Н.П.
Фізика Чудна Ксенія, Томах Кароліна 8-А
7-Б
Нагорна Н.П. Шаповалова В.В.
Інформаційні технології Зіменко Олександр 10-А 2 Дорохова Л. В.
Математика Остапенко Вікторія,
Ванін Кирилр
9-Б
6-В
Остапенко А.В.
Екологія Григорова Софія 11-А 2 Бульба В.В.

Результати участі учнів ХЗОШ №168 в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році

ПІБ учня Клас Місце на І етапі Відділення. Секція ПІБ вчителя
Селевко Анна Андріївна 8-А І Наукове відділення: Науки про Землю Секція: Географія та ландшафтознавство Селевко О.В.

Результати інтернет-олімпіад

Раковський І., учень 5-В класу – Диплом І ступеня за участь у інтернет-олімпіаді з української мови та літератури – вчитель Таран Г.А.;

Ромась М., учениця 7-В класу – Диплом ІІІ ступеня за участь у інтернет-олімпіаді з української мови та літератури – вчитель Таран Г.А.;

Веприцька О., учениця 8-В класу – Диплом І ступеня за участь у інтернет-олімпіаді з фізики – вчитель Шаповалова В.В.

Результати обласних онлайн-конференцій

Вчитель фізики Шаповалова В.В. підготувала ученицю 8-В класу Веприцьку О. до участі у Обласній молодіжно науково-практичній онлайн-конференції «Фізика - основа цифровізації суспільства та сталого інноваційного розвитку техніки і технологій» Харківського фахового коледжу харчової промисловості Державного біотехнологічного університету, яка проходила 20.04.2023. Щодо участі у конференції Шаповалова В.В. та Веприцька О. отримали відповідні Сертифікати, а спільна робота була опублікована у збірнику матеріалів Обласної молодіжної науково-практичної онлайн-конференції «Фізика - основа цифровізації суспільства та сталого інноваційного розвитку техніки і технологій Харківського фахового коледжу харчової промисловості Державного біотехнологічного університету.

ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Селевко А. (учениця 8-А класу) посіла ІІІ місце у ІІ етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика брала участь

Результати Всеукраїнських інтернет-конкурсів

Олійник Є., учениця 10-Б класу, стала переможницею першого та другого турів І етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» серед учнівської молоді у Харкові (2023 р.) - керівник вчитель фізики Нагорна Н.П.