/Files/images/0_zimov_kankuli2017/c091ae11e8c303c64a64f8e353602272.jpg

Проблема, над якою працює район:

Формування ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості особистості через активізацію виховної роботи в навчальних закладах.

Проблема, над якою працює школа:

Співробітництво педагогів і батьків щодо формування у дітей потреби у морально здоровому способі життя.

Виховна робота в школі - це цілісна структура,яка сприяє успішній діяльності виховання.

Виховна система школи передбачає реалізацію багатьох завдань:

Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.

Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії. Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури. Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей. Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду. Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани класних керівників, які були затверджені на засіданні методичного об’єднання класних керівників.

Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи,конкурси, «Комплексної програми профілактики злочинності і «бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми виховання учнів 1-11 класів», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

ВИХОВНА РОБОТА

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.Метою виховної роботи школи є виховання громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань.

Виховна система школи передбачає реалізацію наступних завдань:

Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії.Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури.Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей.Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду.


Формами організації виховної діяльності в школі є:

  • Екскурсії на підприємства міста, до місцевого краєзнавчого музею, містами України.
  • · Традиційні українські свята, уроки мужності, тематичні виставки, вахти пам’яті, зустріч з ветеранами Другої світової війни.
  • · Бібліотечні дні, літературні конференції, інтелектуальні конкурси.
  • · Учнівське самоврядування.
  • · Робота педагогічного консультпункту для батьків та учнів, корекційна робота психолога та соціального педагога з учнями.
  • · Співпраця із громадськими організаціями; правові лекторії і вікторини.
  • · Виставки робіт учнів, концерти художньої самодіяльності, художні конкурси, шкільні традиційні свята.
  • · Спортивні змагання, спартакіади з футболу та баскетболу, походи в довкілля, дні здоров’я.

/Files/images/0_zimov_kankuli2017/stihi-dlya-vospitatelya.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1711