2023/2024 навчальний рік

Відкритий урок 26.02.2024 у 5-А класі із зарубіжної літератури на тему "Е.Портер «Полліанна».Ідея відчуття радості життя, що змінює світ на краще" провела Семашко Людмила Олександрівна.
Мета уроку : вчити характеризувати образи героїв твору, допомогти учням усвідомити, в чому полягає суть ідеї радості життя і відкриття світу; продовжити удосконалювати навички аналізу великого за обсягом художнього твору; розвивати навички критичного мислення,висловлення та обґрунтовування власних думок, міркувань, виразного читання; виховувати доброчесність, оптимізм, доброзичливість, позитивний світогляд, формувати ідеї добра і милосердя; продовжувати сприяти формуванню життєвих компетенцій.
Під час роботи на уроці були використані такі прийоми і форми роботи: асоціативні грона, колажі з малюнками учнів, емоційний аутотренінг, афірмації позитивного характеру, рефреймінги (зміна рамки з конкретної ситуації), лепбук (індивідуальна робота учня) , проводилися інтерактивні ігри, мікрофон,до цього підсумкового уроку створено було пантбук, надані фото,які викликають у дітей радість і щастя, щоб трохи покращити емоційний стан дітей.

/Files/images/0_0_2023-2024/Семашко Л.О. 26.02.2024.png /Files/images/0_0_2023-2024/Семашко 26.02.2024.png

Фотозвіт проведення уроку зарубіжної літератури - 5-А клас, вчитель Семашко Л.О.

07.02.2024 року вчитель української мови та літератури Криворучко С.М. провела відкритий он-лайн урок з української літератури у 5-А класі. Тема уроку "Максим Рильський "Дощ" ("Благодатний, довгожданий..."), "Осінь-маляр із палітрою пишною". Краса рідної природи та відтворення іі засобами поетичної мови. Єдність людини і природи"
Світлана Миколаївна поділилась з колегами щодо організації он-лайн спілкування учнів на уроці, демонстрації відео-, аудіо-, текстових матеріалів, використовуючи Googl презентацію, Jamboard дошку, інтерактивні вправи тощо.
/Files/images/0_0_23-24_nagorna/2024-02-07 (13).png

Фотозвіт уроку Криворучко С.М.

30.01.2024 своїм досвідом роботи поділилась учитель фізики та астрономіх Нагорна Н.П. Було відвідано урок у 11-Б класі за темою "Лінзи. Побудова зображень у лінзах". Наталія Петрівна поширює свій досвід роботи щодо використання різних форм дистанційного навчання.

/Files/images/0_0_23-24_nagorna/Відкритий урок Нагорна.jpg /Files/images/0_0_23-24_nagorna/Нагорна урок 30.01.jpg

01.12.2023 вчитель початкових років Овчарова Тетяна Василівна провела відкритий урок з математики у 4-Б класі.
28.11.2023 В рамках обміну досвідом роботи, у 5-А класі пройшов відкритий захід вчителя зарубіжної літератури та етики Семашко Людмили Олександрівни за темою: «Інтелектуальна гра «Українські традиції та свята». Гра була цікавою, насиченою. Під час заходу учні співали, дикломували вірші, показували свої малюнки, які вони підготували до заходу.
14.11.2023 відбувся відкритий дистанційний урок з української мови у 5-А класі. Своїм досвідом поділилась вчитель української мови та літератури Криворучко Світлана Миколаївна
15.11.2023 у 6-Б класі пройшов відкритий дистанційний урок з української літератури, який в раиках обміну досвідом роботи провела Таран Галина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури
10.11.2023 учитель математики Довгопола Тетяна Миколаївна поділилась своїм досвідом роботи проведення уроку геометрії "Ознаки паралельності прямих" іу 8-Б класі з колегами. Тетяна Миколаївна використовувала графічний планшет, який дозволяє розширити можливості наочності та практично показувати дітям рішення задач та повторення ознак паралельності прямих.
01.11 2023 учитель математики Чудна Тетяна Миколаївна провела відкритий урок у 5-А класі. Тетяна Миколаївна подідидась досвідом роботи з колегами щодо реалізації НУШ на уроках математики.
01.11.2023 учитель географії Селевко Оксана Вікторівна провела відкритий урок в 11-Б класі з використанням інтерактивних методів під час проведення дистанційного уроку. Вчитель використовував карти, інтерактивну гру Khoot тощо.

Участь педпрацівників у Всеукраїнських та Міжнородних заходах

З 21 листопада по 10 грудня педагогічні працівники закладу: Шульга А.В., практичний психолог та Новікова О.Ю., вчитель початкових класів, приймали міжнародну ініціативу Всесвітнього Дня Гідності, який проходив за підтримки Global Dignity в Україні, ГО «ЕдКемп Україна», Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України.

/Files/images/0_0_2023-2024/Міжнародний День Гідності.PNG

Майстер-клас із використання цифрових ресурсів під час дистанційного навчання

Фотозвіт за посиланням

30.03.2023 у закладі відбувся онлайн методичний захід "Майстер-клас з використання цифрових ресурсів під час дистанційного навчання". Своїм досвідом з педагогічним колективом школи поділились:
Бульба В.В., вчитель біології
Селевко О.В., вчитель географії
Шаповалова В.В., вчитель фізики, математики
Мирошниченко Н.Л., вчитель хімії та основ здоров'я
Дорохова Л.В., вчитель інформатики