/Files/images/0_0_2023-2024/photo_2023-09-18_21-48-46.jpg

трудового навчання, технологій

на 2023/2024 навчальний рік

І засідання Серпень

1.Про аналіз роботи вчителів за минулий навчальний рік та завдання на 2023/2024 навчальний рік.

2.Про огляд нормативних документів. Вивчення інструктивно-методичного листа щодо викладання предметів у 2023/2024 навчальному році.

3.Про викладання математики в 10-11 класах.

4.Про роботу з обдарованими дітьми. Підготовка учнів до участі у турнірах, конкурсах, олімпіадах.

5.Про розгляд календарно-тематичних планів з математики, фізики, інформатики, трудового навчання, технологій щодо викладання зазначених предметів у І семестрі 2023/2024 навчального року та навчання учнів, які перебувають на індивідуальній формі (педагогічний патронаж)

ІІ засідання Листопад

1.Про тестові технології на уроках математики

2.Про підготовку учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

3.Про наступність викладання, проблеми підготовки учнів початкових класів з математики щодо переходу їх 5 клас )

4.Про підвищення фахового рівня учителів. Роль самоосвіти, процес вдосконалення майстерності.

5.Про використання інтерактивних технологій на уроках математики для розвитку пізнавальної активності учнів

ІІІ засідання Січень

1.Про індивідуальну роботу з учнями, її доцільність, необхідність, наслідки.

2.Про підготовку учнів до успішного проведення ДПА та ЗНО/НМТ з математики, фізики

3.Про участь учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з математики, фізики, астрономії, інформатики, трудового навчання

4.Про формування мотивації навчання. Організація контролю на різних етапах уроку

5.Про огляд нормативних документів, новинок методичної, педагогічної літератури.

6.Про патріотичне виховання на уроках.

7.Про розгляд календарно-тематичних планів з математики, фізики, інформатики, трудового навчання, технологій щодо викладання зазначених предметів у ІІ семестрі 2023/2024 навчального року та навчання учнів, які перебувають на індивідуальній формі (педагогічний патронаж)

ІV засідання Березень

1.Про підготовку учнів до ДПА та ЗНО/НМТ

2.Про підсумки роботи вчителів математики, фізики, інформатики, трудового навчання, технологій за обраними методичними темами.

3.Про огляд новинок методичної літератури.

V засідання Травень

1.Про аналіз роботи вчителів методичного об’єднання. Складання перспективного плану роботи на наступний навчальний рік.

2.Про аналіз рівня знань, умінь і навичок учнів.

3. Про завдання на наступний рік.