ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ
методичного об'єднання вчителів початкових класів
на 2017/2018 навчальний рік

Тематика засіданьВідповідальний
І засідання Серпень
1.Про аналіз роботи вчителів початкових класів за минулий навчальний рік та обговорення плану роботи та тематики засідань на 2017/2018 навчальний рік.Нєсвєдова О.В.
2.Про обговорення оновлених навчальних програм.Прокопенко А.А.
3.Про основні напрямки виховного процесу на 2017/2018 н. р.Прощай О.В.
4.Про обговорення і затвердження календарних планів на І семестр 2017/2018 н.р.Вчителі початкових класів
5.Про організацію єдиної системи навчальної та позакласної роботи в групі продовженого дня.Прокопенко А.А.
6.Про роботу з обдарованими дітьми.Прокопенко А.А.
7.Про взаємозв’язок дитячого садка та початкової школи.Прокопенко А.А.
8.Про забезпеченість підручниками на новий 2017/2018 н. р.Завідувач бібліотекою Зозулєва Н.І.
9.Про обговорення і затвердження програм та календарно - тематичного планування гуртків. Андріанова А.І., Ярошевська Ю.Ю.
ІІ засідання Листопад
1.Про обговорення методичних рекомендацій щодо організацій та проведення контролю, заповнення сторінок журналу в умовах семестрової системи оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 кл.Прокопенко А.А.
2.Про орієнтовні вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів. Про контроль та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.Керівник м/о
3.Про планування Дня відкритих дверейПрощай О.В.
4.Про результати діагностики рівня психологічного стану та розумової активності шестирічокПрактичний психолог
5. Про роботу з обдарованими дітьми. Про підготовку до Міжрегіонального Всеукраїнського природничого конкурсу «Колосок-2017» та математичного конкурсу «Кенгуру»Куратор конкурсу «Колосок» Границя Т.А.
6.Виявлення, розвиток та підтримка обдарованої дитини.Побединська Н.О.
7.Формування здоров'язбережувальної компетентності на заняттях у ГПД.Новікова О.Ю.
ІІІ засідання Січень
1.Про підсумки перевірки рівня навчальних досягнень за перший семестр 2017/2018 н. р. Завдання та рекомендації на ІІ семестрПрокопенко А.А.
2.Про перевірку читацьких умінь на кінець І семеструПрокопенко А.А.
3.Про погодження календарних планів на ІІ семестр 2017/2018 н.р.Керівник м/о
4.Про роботу з обдарованими дітьми. Планування шкільної олімпіадиКерівник м/о
5.Використання завдань з логічним навантаженням.Побединська Н.О.
6.Про підсумки виховної роботи за І семестр. Завдання і планування на ІІ семестрПрощай О.В.
7.Про огляд новітньої наукової літературиЗавідувач бібліотекою Зозулєва Н.І.
ІV засідання Березень
1.Про вивчення нормативних документів з питань навчання і вихованняКерівник м/о
2.Про роботу з обдарованими дітьмиЧлени м/о
3.Про огляд новітньої наукової методичної літературиЗавідувач бібліотекою Зозулєва Н.І.
4.Про обмін досвідом між вчителями початкових класівЧлени м/о
5.Про Державну Підсумкову АтестаціюПрокопенко А.А.
6.Про взаємозв’язок школи І ступеня зі школою ІІ ступеня.Прокопенко А.А.
7.Про звіти вчителів м/о, що атестуються в 2017/2018 н. р.Вчителі МО
V засідання Травень
1.Про підсумки навчально-методичної роботи вчителів за 2017/2018 н. р. та підготовка до нового 2018/2019 н. р.Керівник м/о
2.Про закінчення навчального року та результати Державної підсумкової атестації в 4 класахПрокопенко А.А.
3.Про стан ведення шкільної документації .Прокопенко А.А.
4.Про індивідуальну робота з учнями.Члени м/о
5.Про звіти творчих груп та роботи м/о за 2017/2018 н. р.Творчі групи
6.Про напрямки роботи з питань оздоровлення дітей влітку.Директор ДОЗу «Блакитна хвиля» Границя Т.А.
7.Про підсумки виховної роботи за 2017/2018н. р.Прощай О.В.

ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗмістТермін виконання
Звіт керівника МО про роботу за минулий навчальний рік. Розгляд календарного планування вчителів початкових класів на 2017/2018 навчальний рік31.08.2017; До 09.01.2018
Проведення засідань ШМОСерпень Листопад Січень Березень Травень
Підготовка до І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, математики та природознавства.Вересень-жовтень 2017
Проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, математики та природознавства.Листопад 2017
Підготовка робіт на виставку-презентацію педагогічних ідей і технологій та створення сайтів.Вересень- грудень 2017
Взаємовідвідування уроківВпродовж року
Робота з обдарованими учнями.Жовтень- грудень
Робота з обдарованими учнями по підготовці їх до участі у районному конкурсі «У світі знань».Грудень 2017
Робота творчої групи щодо підготовки Тижня початкової школи.11.12.2017
Проведення тижня початкової школи.11. 12-15.12.2017
Підготовка учнів 4 кл. до участі у ДПА.Впродовж року
Обговорення результатів взаємовідвідування уроків членами МО20.05.2018
Проведення моніторингу якості знань учнів за І семестр; за рік.До 23.12.2017; До 27.05.2018
Звіти вчителів, які атестуються.Впродовж року
Підготовка та проведення занять з майбутніми першокласниками.Впродовж року

Склад методичного об'єднання
вчителів початкових класів

Керівник методичного об'єднання

- Нєсвєдова О.В.
Вчителі початкових класів:
Андріанова А.І., Бабич Л.Б., Границя Т.А., Дахіна Н.В., Добролежа С.М.,
Кісіль А.П., Побединська Н.О., Погребняк Ю.О., Пономарьова О.М., Чорна Н.В., Ярошевська Ю.Ю.
/Files/images/klasni_kerivniki/DSC_0839.jpg

Вихователі ГПД: Андріанова А.І., Добролежа С.М. -1 класи,
Новікова О.Ю. -2-4 класи.

Атестація - 2018

У 2017/2018 навчальному році атестуються три вчителя початкової школи:
Кісіль А.П., Пономарьова О.М., Чорна Н.В.