Склад методичного об'єднання
вчителів початкових класів

Керівник методичного об'єднання - Границя Т.А.

Вчителі початкових класів:
Дахіна Н.В., Добролежа С.М., Границя Т.А, Ільченко Т.М.,
Сєрікова О.М., Новікова О.Ю., Овчарова Т.В, Побединська Н.О., Погребняк Ю.О., Пономарьова О.М., Ярошевська Ю.Ю.

Вчителі іноземної (англійської) мови: Соскіда Ю.В.,Овчарова Т.В.; Черкашина Ю.О.

Вчитель фізичної культури: Ляшенко І.Б.

Вчитель музичного мистецтва: Пущіна Т.В.

/Files/images/0_nsvdova/20191107_075203.jpg

Взаємовідвідування уроків серед вчителів початкової школи

Олена Миколаївна Сєрікова на уроці літературного читання у 3-Б класі продовжувала знайомити учнів з творами українських письменників; вчила визначати жанри творів розвивала зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувала словниковий запас, розширювала світогляд учнів, виховувала любов до природи, рідного слова. Учні залюбки розповідали про улюблені книжки за темою «Новорічні свята».

/Files/images/0_0_2023-2024/01-0410/pochatkova_shkuroki/Літ чт Сєрікова.png

На уроці української мови у 4-Б класі Тетяна Василівна Овчарова вчила розбирати прикметник як частину мови; закріплювала знання про прикметник; удосконалювала навички звуко-буквеного аналізу; розвивала критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювала навички письма; формувала компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувала повагу до рідної мови, до традицій своєї країни .

/Files/images/0_0_2023-2024/pochatkova_shkuroki/Укр мова Овчарова.png

На уроці «Я досліджую світ» в 1-Б класі Юлія Олександрівна Погребняк з’ясовувала з учнями, що таке погода? Вчила учнів досліджувати властивості повітря, проводити досліди, фіксувати і аналізувати результати, спостерігати за погодою свого краю; розвивала спостережливість, кмітливість та виховувала пізнавальний інтерес.

/Files/images/0_0_2023-2024/pochatkova_shkuroki/ЯДС Погребняк.png

Тетяна Андріївна на уроці дизайн та технології у 4-Г класі знайомила учнів з витинанками як видом мистецтва; продовжувала вчити учнів різати папір ножицями за прямими і заокругленими лініями; розвивала дрібну моторику, інтерес до предмета, творчі здібності, уяву, мислення, пам'ять; виховувала акуратність і точність, любов до праці, інтерес до процесу створення речей своїми руками, естетичний смак.

/Files/images/0_0_2023-2024/pochatkova_shkuroki/Границя Дизайн.png

Юлія Олександрівна Погребняк, учитель 1-Б класу на уроці навчання грамоти знайомить учнів з голосними і приголосними звуками. Намагається формувати вміння виділяти в словах окремі звуки, робити звуковий аналіз найпростіших слів; розвивати вміння спостерігати, порівнювати, узагальнювати; удосконалювати вміння складати речення, розповідати за малюнками та про події з власного життя.

/Files/images/0_0_2023-2024/01-0410/pochatkova_shkuroki/Погребняк.png

Взаємовідвідування уроків

24 квітня 2023 року вчитель початкових класів Побединська Н.О. провела урок літературного читання у 3-В класі за темою :" Складання казок".Наталія Олексіївна в процесі уроку виховувала талановитість в учнів, бажання бути творцем власного "Я", інтересу до знань та радості від навчання.

11.04 2023 вчитель інформатики Нєсвєдова О.В. вчила учнів 2-Б класу працювати у у графічному редакторі Тукс Пейнт. Діти залюбки презентували свої проєкти.

10.04.2023 вчитель іноземної (англійської) мови Соскіда Юлія Віталіївна з учнями 3-В класу створювали рецепт фруктового салату.

07.04.2023 на уроці ЯДС у 4-В класі вчитель Погребняк Юлія Олександрівна познайомила учнів з Українськими Карпатами.

Вчитель початкових класів , Добролежа Світлана Миколаївна, провела відкритий урок у 1-А класі з навчання грамоти. На уроці вони повторили ті букви та звуки, які встигли першокласники вивчити за І семестр, ефективно використавши наочність та ТНЗ. Учні вчились розрізняти букви та звуки, називати їх, з'ясували значущість кожного звука, працювали з цеглинками. Вчитель вміло застосував парні, колективні та індивідуальні форми роботи.

/Files/images/0_nsvdova/DSC_0497.jpg

/Files/images/0_nsvdova/DSC_0513.jpg