/Files/images/0_0_2023-2024/photo_2023-09-18_21-48-10.jpg

Тематика засідань

методичного об’єднання вчителів предметів природничого циклу на 2023/2024 навчальний рік

І засідання серпень

1. Про аналіз роботи вчителів предметів природничого циклу за минулий навчальний рік та обговорення плану роботи та тематики засідань на 2023/2024навчальний рік.

2. Про огляд нормативних документів, новинок методичної, психологічно-педагогічної літератури та опрацювання науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у 5-11 класах.

3. Про відбір варіативних модулів.

4. Про розгляд календарно-тематичних планів з предметів та програм і календарно-тематичних планів для учнів, які навчаються за індивідуальною формою (педагогічний патронаж).

5. Про ведення обов′язкової ділової документації відповідно до нормативних вимог (класних журналів, журналів індивідуального навчання, факультативів, календарно-тематичного та поурочного планування).

6. Про планування проведення предметних тижнів.

7. Про роботу з обдарованими дітьми. Підготовка учнів до участі у конкурсах та змаганнях.

8.Про розгляд Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

9. Про попередження дитячого травматизму під час занять фізичною культурою.

10. Про обговорення завдань для проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

11. Про підсумки НМТ-2023 та підготовку до ЗНО/НМТ-2024.

12.Про роботу з обдарованими дітьми.

ІІ засідання листопад

1.Про підвищення вимог до виконання статутних взаємовідносин на уроках предмета «Захист України»

2. Про методичні рекомендації щодо викладання предмета «Основи здоров’я».Розвиток житттєзберігаючої функції в учнів під час уроків.

3. Про навчально-методичне забезпечення та педагогічні особливості освітнього процесу з фізичного виховання у 2023/2024 навчальному році.

4. Про вимоги до сучасного уроку.

5.Про попередження дитячого травматизму на уроках фізичної культури.

6.Про критерії оцінювання діяльності вчителя фізичної культури за показниками результатів освітнього процесу.

7.Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

ІІІ засідання січень

1. .Про аналіз роботи методичного об’єднання за І семестр.

2. Про аналіз результатів успішності та якості навчання з предметів фізичної культури, основ здоров’я та предмета «Захист України».

3. Про розгляд і погодження календарно-тематичних планів на ІІ семестр 2023/2024 навчального року з предметів.

4. Про оформлення сторінок класних журналів у 1-11-х класах.

5. Про попередження дитячого травматизму під час занять фізичною культурою.

6.Про моніторинг якості знань учнів за І семестр.

ІV засідання березень

1. Про виховання інтересу й звички до занять фізичними вправами та спортом. Створення атмосфери співробітництва, взаємодії вчителів та учнів.

2. Про попередження дитячого травматизму під час занять спортивними іграми.

3. Про підготовку учнів 11-х класів до ЗНО/НМТ

V засідання травень

1. Про аналіз роботи методичного об’єднання вчителів предметів природничого циклу за 2023/2024 навчальний рік.

2. Про відбір варіативних модулів з фізичної культури на новий 2024/2025 н.р.

3. Про попередження дитячого травматизму. Про випадки травмування під час занять фізичною культурою.

4. Про моніторинг якості знань учнів за навчальний рік.