Тематика засідань методичного об'єднання на 2017/2018 навчальний рік

І засідання Серпень

1.Про аналіз роботи вчителів за минулий навчальний рік та завдання на 2017/2018 навчальний рік.

2.Про огляд нормативних документів. Вивчення інструктивно-методичного листа щодо викладання предметів у 2017/2018 навчальному році.

3.Про націнально-патріотичне виховання на уроках.

4.Про роботу з обдарованими дітьми. Підготовка учнів до участі у турнірах, конкурсах, олімпіадах.

5.Про розгляд календарно-тематичних планів з предметів у 2017/2018 навчальному році.

ІІ засідання Листопад

1.Про тестові технології на уроках

2.Про підготовку учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

3.Про наступність викладання

4.Про підвищення фахового рівня учителів. Роль самоосвіти, процес вдосконалення майстерності.

5.Про використання інтерактивних технологій на уроках для розвитку пізнавальної активності учнів

ІІІ засідання Січень

1.Про індивідуальну роботу з учнями, її доцільність, необхідність, наслідки.

2.Про підготовку учнів до успішного проведення ДПА та ЗНО

3.Про участь школярів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з предметів.

4.Про формування мотивації навчання. Організація контролю на різних етапах навчання.

5.Про огляд нормативних документів, новинок методичної, педагогічної літератури.

6.Про патріотичне виховання на уроках.

ІV засідання Березень

1.Про підготовку учнів до ДПА та ЗНО

2.Про підсумки роботи вчителів за обраними методичними темами.

3.Про огляд новинок методичної літератури.

V засідання Травень

1.Про аналіз роботи вчителів методичного об’єднання. Складання перспективного плану роботи на наступний навчальний рік.

2.Про вивчення рівня знань, умінь і навичок учнів.

3.Про завдання на наступний навчальний рік.

ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ У ШКОЛІ

В рамках предметного тижня учениці 10-А класу Михайлова Ліля та Тимощук Влада ознайомили учнів 6-7 класів з «хімічними секретами куховарства» - провели пізнавальний захід «П’ять хвилин куховарства», розкрили секрети відновлення кольору українського борщу з буряком, киселю з червоних фруктів та приготували яєчню без вогню.

/Files/images/vdkrit_uroki/hmya/WP_20170117_004 (2).jpg /Files/images/vdkrit_uroki/hmya/WP_20170117_005.jpg

/Files/images/vdkrit_uroki/hmya/WP_20170117_006 (2).jpg/Files/images/vdkrit_uroki/hmya/WP_20170117_008.jpg

Весь тиждень учні підбирали матеріали і готували гумористичні листівки під гаслом «Хіміки жартують», щоб в п’ятницю всі учні школи могли насолодитися гумором з «хімічної тематики».

/Files/images/vdkrit_uroki/hmya/DSC_0862.jpg /Files/images/vdkrit_uroki/hmya/DSC_0855.jpg

/Files/images/vdkrit_uroki/hmya/DSC_0839.jpg /Files/images/vdkrit_uroki/hmya/DSC_0842.jpg

Міжнародна природознавча гра "геліантус"

15 грудня 2016 року учні закладу взяли участь у VІІ міжнародній природознавчій грі "Геліантус"
/Files/images/grinvich/gelantus/DSC_0961.jpg

Взаємовідвідування уроків

23.11.2016 - відкритий урок у 7-А класі за темою "Амфібії". Учитель Руденко Л.А.

/Files/images/otkryityie_uroki_2015-2016/rudenko/DSC_1159.jpg /Files/images/otkryityie_uroki_2015-2016/rudenko/DSC_1161.jpg

11.11.2016 - відкритий урок у 6-Б класі за темою "Фінікійські міста-держави. Фінікійські колонізації. ізраїльсько-Іудейське царство". Вчитель Рубан Т.В.

/Files/images/vdkrit_uroki/DSC_0840.jpg /Files/images/vdkrit_uroki/DSC_0845.jpg

Мирошниченко Н.Л., вчитель хімії, провела для учнів 7-х класів цікаве знайомство з напівдорогоцінними та дорогоцінними каміннями. У підготовці заходу активну участь брали і самі учні.

/Files/images/vdkrit_uroki/DSC_0005.jpg /Files/images/vdkrit_uroki/DSC_0007.jpg

/Files/images/vdkrit_uroki/DSC_0002.jpg /Files/images/vdkrit_uroki/DSC_0008.jpg

Робота університетської кафедри «Економіка і фінанси»

/Files/images/урок.jpg

/Files/images/инст.jpg

/Files/images/урок2.jpg

/Files/images/корни.jpg

/Files/images/селевко.jpg

/Files/images/мотузка.jpg

/Files/images/урок мот.jpg

Майстер-клас вчителя історії Мотузки С.М. за темою «Вивчення історії рідного краю з використанням етнографічного матеріалу».

11.12.2013 на базі ХЗОШ № 168 пройшов майстер-клас вчителя історії Мотузки С.М. за темою «Вивчення історії рідного краю з використанням етнографічного матеріалу».

Вчителі району ознайомилися з досвідом роботи вчителя історії Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №168 Харківської міської ради Харківської області Мотузки С.М., взяли участь у інтерактивній вправі «Ми - Харків´яни! Нам є чим пишатися». Мотузка С.М. провела майстер-клас «Жива історія рідного краю: путівник по шкільному етнографічному музею».

Учасники майстер-класу відмітили змістовність заходу та високий рівень його проведення.

/Files/images/фото.jpg