/Files/images/0_2023_nagorna/Календар-2023_NMT_.png Календарний план

організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Тестування проходитиме у дві сесії:

основна: 5 червня – 23 червня;

додаткова: 11–24 липня.

Реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ:

з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

/Files/images/0_2023_nagorna/Вступ 2023.jpg

/Files/images/0_2023_nagorna/НМТ2023.jpg

20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану.

Під час заходу було представлено спільну позицію та напрацювання МОН, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО з організації та формату проведення вступних випробувань з урахуванням безпеки та створення умов для можливості вступу найбільшої кількості українських випускників.

Цьогоріч ЗНО буде проведено у форматі удосконаленого НМТ.

Тест, який міститиме завдання з трьох предметів, випускники складатимуть в один день протягом 180 хвилин.

Два обов’язкові предмети: українська мова і математика.

Один предмет на вибір вступника: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

Планується проведення двох сесій НМТ: основної (у червні) і додаткової (у червні-липні). У додатковій сесії зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не склали тестування під час основної сесії. Випускники, які тимчасово перебувають за кордоном і бажають здобувати вищу освіту в Україні, матимуть можливість скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу. Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазаначив, що під час прийняття рішення щодо формату вступних іспитів у цьому році ключовими були побажання і позиція випускників, їхніх батьків, інтереси закладів вищої освіти, роботодавців та держави загалом. Більше інформації на сайті УЦОЯО.

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ 2023

Українська мова

Математика

Історія України

Тренувальні варіанти для підготовки до НМТ


Наказ МОНУ № 715 від 08.08.2022 року «Деякі питання проведення у 2023 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Кiлькiсть переглядiв: 101