Розклад факультативів, індивідуальних та групових занять, консультацій на 2020/2021 навчальний рік

Назва факультативу П.І.Б. вчителя Клас К-ть годин Дні тижня
Понеді- лок Вівто- рок Сере-да Чет-вер П’ят- ниця
Індивідуальні та групові заняття, консультації з української мови Караченцева Н.Ю 5-А 0,5 15.00
Караченцева Н.Ю. 5-Б 0,5 15.00
Таран Г.А. 5-В 0,5 15.00
Індивідуальні та групові заняття, консультації з іноземної мови (англійської) Ковальова В.В. 6-А 0,5 15.00
Ковальова В.В. 6-Б 0,5 15.00
Ковальова В.В. 6-В 0,5 15.55
Індивідуальні та групові заняття, консультації з математики Крупеня В.В. 6-А 1 15.55
Довгопола Т.М. 6-Б 1 15.55
Шаповалова В.В. 6-В 1 15.55
Чудна Т.М. 7-А 1 15.00
Чудна Т.М. 7-Б 1 15.55
Чудна Т.М. 7-В 1 15.00
Крупеня В.В. 8-А 0,5 15.55
Крупеня В.В. 8-Б 0,5 15.55
Крупеня В.В. 8-В 0,5 15.55
Основи критичного мислення Мотузка С.М. 10-А 1 15.55
Орфографічний практикум Таран Г.А. 10-А 0,5 15.55
Розв'язування задач з параметрами Довгопола Т.М. 10-А 0,5 15.55
Орфографічний практикум Таран Г.А. 10-Б 0,5 15.55
Практикум із синтаксису української мови Таран Г.А. 10-Б 0,5 15.55
Розв'язування задач з параметрами Довгопола Т.М. 10-Б 1 15.55
Орфографічний практикум Караченцева Н.Ю. 11-А 0,5 15.55
Практикум із синтаксису української мови Караченцева Н.Ю. 11-А 0,5 15.55
Факультативний курс з геометрії Крупеня В.В. 11-А 1 15.55

Розклад бюджетних гуртків

на 2020/2021 навчальний рік

Розклад бюджетних гуртків на 2020/2021 навчальний рік (завантажити)
Назва гуртків П.І.Б. керівника К-сть годин Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Вокальне виховання Пущіна Т.В. 2 15.00-16.40
Етнологія України Мотузка С.М. 2 15.00-16.40
«Сокіл-Джура» Мотузка О.П. 3 15.00-17.35
Юний захисник Вітчизни Мотузка О.П. 3 15.00-17.35
«Скаут» Мотузка О.П. 3 15.00-17.35
Курс користувачів ПК Дорохова Л.В. 2 15.00-15.45 15.00-15.45
Медіаграмот ність (9 клас) Таран Г.А. 2 15.00-16.40
Медіаграмот ність (10 клас) Таран Г.А. 2 15.00-16.40
Плавання Смоляков В.О. 2 15.00-15.45 15.00-15.45
Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації. Ольховська Т.О. 4 15.00-16.40 15.00-16.40
Футбол Сокол Є.М. 4 16.00-17.40 16.00-17.40
Єдиноборство Мамедов Е.Р. 2 17.00-17.45 17.00-17.45
Паперокручення Андріанова А.І. 2 14.00-15.40
Географія України Селевко О.В. 3 15.00-16.40 15.00-15.45

Графік роботи гуртків на громадських засадах

по Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 168

Харківської міської ради Харківської області

у 2020/2021 навчальному році

Назва гуртка Керівник гуртка Час роботи
1. Юний помічник поліції Мотузка О.П. Четвер 16.00-16.45
2. Екологічна варта Селевко О.В. П’ятниця 16.00-16.45
3.Юні інспектори руху Бульба В.В. Середа 16.00-16.45
4. Дружина юних пожежних Сокол Є.М. Середа 16.00-16.45
5. Група волонтерів Надточій І.Ю. Понеділок 16.00-16.45
6. Наркопост Руденко Л.А. Понеділок 16.00-16.45

В школі працюють гуртки

  • "Вокальне виховання" - керівник Пущіна Т .В.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3783.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3787.JPG

  • "Етнологія України" - керівник Мотузка С.М.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3712.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3717.JPG

  • "Сокіл-Джура" - керівник Мотузка О.П.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3711.jpg /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3709.jpg

  • "Скаут" - керівник Мотузка О.П.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3725.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3728.JPG

  • "Юний захисник Вітчизни" - керівник Мотузка О.П.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3722.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3723.JPG

  • "Хореографічний гурток" - керівники Гринчук А.Я.;

/Files/images/0_a20182019/010918/DSC_5257.JPG /Files/images/0_a20172018/0_adzvonik/DSC_4783.JPG

  • "Курс користувачів ПК" - керівник Дорохова Л.В.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3810.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3813.JPG

  • "Медіаграмотність" - керівник Таран Г.А.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3798.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3803.JPG

  • "Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації" - керівник Ольховська Т.О.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/IMG_20181203_131257.jpg /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/IMG_20180413_112507.jpg

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/IMG_20181126_152645.jpg /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/IMG_20180322_111538.jpg

  • "Паперокручення" - Андріанова А.І.;

/Files/images/0_2020_2021/photo5242467868279419045.jpg /Files/images/0_2020_2021/photo5292212200976527804.jpg /Files/images/0_2020_2021/photo5292212200976527805.jpg /Files/images/0_2020_2021/photo5292212200976527802.jpg /Files/images/0_2020_2021/photo5292212200976527806.jpg

  • "Футбол" - Сокол Є.М.;

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3723.1.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3724.JPG

  • "Плавання" - керівники Смоляков В.О..

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3713.1.JPG /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3720.1.JPG

Графік роботи гуртків за рахунок спеціального фонду

по Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 168

Харківської міської ради Харківської області

у 2020/2021 навчальному році

Назва гуртка Керівник гуртка Час роботи Кількість груп
1. Хореографічний гурток «Школа танцю «Наталі» Гринчук А.Я. Вівторок 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45 19.00-19.45 Четвер 16.00-16.45 17.00-17.45 18.00-18.45 19.00-19.45 Субота 9.00-9.45 10.00-10.45 11.00-11.45 12.00-12.45 4 групи
2. Художня гімнастика Парфьонова С.В. Понеділок 16.30-17.15 17.45-18.30 Середа 16.30-17.15 17.45-18.30 П'ятниця 14.30-15.15 15.30-16.15 2 групи

Розрахунок вартості платних освітніх послуг на

2020-2021 навчальний рік

ХЗОШ №168

на 01.10.2020

/Files/images/0_2020_2021/таблиця.png

Гуртки за рахунок спеціальних фондів

  • "Хореографічний гурток" - керівник Гринчук А.Я.

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3722.jpg /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/DSC_3726.jpg

  • "Художня гімнастика" - керівник Парфьонова С.В.

/Files/images/0_a20182019/0_gurtki/IMG-9e0a57230e15624ac1b0182e59dc6cf4-V.jpg /Files/images/0_a20182019/0_gurtki/IMG-d697a27265912c04ba148a065f3b7648-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 952