Міжнародний день птахів

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні.

1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Вперше цей день як масове дитяче свято стали проводити в Сполучених Штатах Америки. Організатором був вчитель з містечка в штаті Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбурзька телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів. Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років. Немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Природно при цьому, що їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.

У ХЗОШ № 168 до Міжнародного дня птахів вчителі початкових класів Ярошевська Ю.Ю. та Сєрікова О.М. в онлайн режимі провели для учнів 2-А та 2-Б класу цікаві інформаційні хвилинки, вікторини, конкурс малюнків, перегляд повчальних фільмів про птахів.

Діти дізналися, яку неоціненну користь приносять птахи людині: знищують шкідливих комах та гризунів, сприяють поширенню дерев та кущів. створюють необхідний ланцюг у ряді живих істот, забезпечують рівновагу в боротьбі за існування у тваринному світі.

Оберігаймо пташиний світ!

/Files/images/0_02022_2023/000_0423/photo_2023-04-05_11-48-24.jpg /Files/images/0_02022_2023/000_0423/photo_2023-04-05_11-48-26.jpg