Профілактично-просвітницький захід "Відповідальність за допущення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми особами"

12 березня учні ХЛ №№ 163, 168 взяли участь у профілактично-просвітницькому заході за темою: " Відповідальність за допущення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми особами". Співробітники Індустріального РВ філії ДУ " Центр пробації" в Харківській області та Сектору ювенальної пробації міста Харкова розповіли дітям про форми насильства, способи реагування та види покарань, які застосовуються до неповнолітніх. Учасники заходу з великим задоволенням відповіли на запитання вікторини, переглянули відеоролики та підкреслили важливість та необхідність подібних лекцій.