Весняний бал квітів у 5-х класах

27 квітня в актовій залі ХЗОШ № 168 пройшов весняний бал квітів серед учнів 5-х класів.

Під керівництвом класних керівників 5-х класів та великої допомоги батьків підготовлено чудові, яскраві, ніжні, зворушливі виступи.

На свято завітали тюльпани – учні 5-А класу, соняшники – учні 5-Б класу, троянди – учні 5-В класу.

Переможцями в номінації «Найяскравіше представлення квітки» стали учні 5-А класу (класний керівник Пущіна Т.В.)

Переможцями в номінації «Найромантичніший виступ» стали учні 5-Б класу (класний керівник Посметна Н.О.)

Переможцями в номінації «Найніжніший виступ» стали учні 5-В класу (класний керівник Ляшенко І.Б.)