Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року» від 23 лютого 2023 року № 2925-ІХ звільнено від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році

Наказ МОН № 19 від 11.01.2023 року "Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 12.09.2022 № 808 "Деякі питання проведення у 2022/2023 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту"

Випускники 4-х класів складатимуть ДПА з таких предметів:

математика;

мова національної меншини чи корінного народу (у класах із навчанням або вивченням відповідних мов; складання цього предмета можливе за заявою одного з батьків або опікунів і за рішенням педради).

Випускники 9-х класів складатимуть ДПА з предметів:

математика;

один із цих предметів (за рішенням педради):

– біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія;

Випускники 11-х класів складатимуть ДПА (у формі зовнішнього оцінювання) з предметів:

історія України або іноземна мова;

один із предметів на вибір: історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія.